Hays Poland

QA Engineer

Warszawa
QA Engineer
Warszawa
NR REF.: 1115874

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

TESTER AUTOMATYZUJĄCY

Lokalizacja: Warszawa (preferowana), Łódź, Poznań, Lublin
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długotrwała współpraca

Celem projektu jest wykonanie wielokomponentowego systemu służącego do monitorowania oraz analizy pracy silników. System jest budowany w oparciu o platformę Microsoft Azure i wykorzystuje wiele dostarczanych przez nią elementów infrastruktury oraz serwisów.

Zadania:
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych
  • Wykonywanie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych, wydajnościowych

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość języka C#
  • Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu testów automatycznych
  • Znajomość biblioteki Selenium Web Driver
  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio 2017
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość T-SQL
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS/XPath
  • Znajomość koncepcji oraz doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodne porozumiewanie się z klientem

Mile widziane:
  • Znajomość framework’a SpecFlow
  • Doświadczenie w pisaniu testów wydajnościowych
  • Znajomość środowiska Visual Studio Team Services
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland