Opis stanowiska pracy

Rozwijamy własny produkt i realizujemy zlecenia firm z całego świata. Projekty wymagają od naszego zespołu kreatywności i umiejętności dopasowania narzędzi i technologii do potrzeb. Nacisk kładziemy właśnie na testowanie stosowanych rozwiązań.

Możemy śmiało powiedzieć, że w Apptension:

  • panuje bardzo przyjazna, luźna atmosfera
  • dbamy o rozwój pracowników organizując devtalki i sesje mentoringowe, finansujemy lekcje angielskiego, konferencje i szkolenia
  • odnosimy sukcesy - w marcu udało nam się wygrać największy na świecie hackathon, a tworzone przez nas aplikacje otrzymują uznanie w postaci nagród
  • lubimy spędzać czas razem, organizujemy grille, wieczory z planszówkami, wyjazdy integracyjne etc.
  • realizujemy inicjatywy pracowników poprzez system wewnętrznego crowdfundingu

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • z minimum 2-letnim doświadczeniem w testowaniu aplikacji
  • z umiejętnością analitycznego / krytycznego myślenia
  • płynnie posługującej się językiem angielskim (co najmniej B2)
  • z wiedzą i kompetencjami z zakresu automatycznego testowania
  • zwracającej uwagę na detale
  • z pojęciem na temat oprogramowania i narzędzi jego wytwarzania

Prezentacja firmy

Apptension to kreatywny software house z Poznania. Współpracujemy z uzna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy