QA Automation Engineer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko QA Automation Engineer.

Idealny kandydat:

  • Posiada co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku QA Automation Engineer
  • Ma doświadczenie w SCRUM lub innych metodologiach Agile
  • Ma doświadczenie w co najmniej jednej, współcześnie wykorzystywanej/wspieranej technologii do automatyzacji testów E2E i testów integracyjnych (Selenium lub Protractor)
  • Dobrze zna przynajmniej jeden język programowania (Java lub TypeScript)
  • Ma doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji webowych i back-endowych

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i uruchamianie testów automatycznych
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Projektowanie przypadków testowych
  • Wyszukiwanie, poznawanie oraz wdrażanie optymalnych technologii
  • Wykonanie codziennych zadań ustalonych podczas sprintu
  • Wsparcie innych członków zespołu

Oferta:

  • Zatrudnienie B2B (via Devire)
  • Pakiet benefitów
  • Ciekawe i rozwojowe projekty
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
Devire Devire Devire Devire