QA Automation Engineer

HRK S.A.

Gdansk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, francuska firma zajmująca się tworzeniem aplikacji dla rynku turystycznego, do swojego biura w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

QA Automation EngineerMiejsce pracy: Gdansk

Zadania:

  • Automatyzacja testów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
  • Wykonywanie testów i nadzór nad prawidłowością produkcji oprogramowania
  • Tworzenie raportów i dokumentacji

Wymagania:

  • Minimum 2 lata w pracy jako Tester Oprogramowania (testowanie aplikacji webowych oraz mobilnych)
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu rozwiązań do automatyzacji testów Selenium, Cucumber lub podobnych
  • Znajomość języka programowania: Ruby, Python, Java lub innego
  • Znajomość Linux
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.