Python/Java Developer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Cześć! Jeśli jesteś Python wymiataczem, a dodatkowo masz doświadczenie w mikrousługach lub w Java to oferta dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Programowanie i wdrażanie projektów w technologiach Python/Java
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych samodzielnie i zespołowo
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
  • Pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Python/Java udokumentowane co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności PostgreSQL;
  • Dobra, praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux, umożliwiająca swobodną pracę na środowisku developerskim, jak i wykonywanie prac na środowiskach testowych oraz produkcyjnych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Solr, Redisa, Celery, RabbitMQ, Nodejs, React;

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym;
  • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu;
  • Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów;
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia;
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media