Python/Django developer

Somochi

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze telekomunikacji/VoIP szuka programisty Python, ze znajomością frameworku Django(poziom znajomości Mid/Senior) do pracy przy projektach wewnętrznych.

Oferujemy:
- pracę przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii(Django, Amazon stack, Docker, Ansible)
- pracę w międzynarodowym zespole
- wyjazdy na konferencje
- elastyczne godziny pracy
- możliwość pracy zdalnej(przynajmniej jeden dzień w tygodniu pracy w biurze)

Rodzaj pracy w tym momencie to 80% rozwój projektów, 20% ich utrzymanie.

Podane widełki wynagrodzenia przy umowie B2B jest wynagrodzeniem netto.

Wymagania

- Znajomość języka Python w stopniu średnio/zaawansowanym
- Znajomość frameworku Django w stopniu średnio/zaawansowanym
- Znajomość systemu kontroli wersji Git
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Mile widziane
- Umiejętność obsługi systemów z rodziny Linux(desktop/serwer)
- Podstawowa znajomość narzędni frontendowych- jQuery, react.js

Prezentacja firmy

Somochi jest niewielką firmą, dynamicznie rozwijającą się w sektorze IT/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy