Publisher and Account Manager

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko PUBLISHER AND ACCOUNT MANAGER nr ref. PAM/W/16

Miejsce zatrudnienia: WARSZAWA

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy dla naszego klienta z branży marketingu afiliacyjnego. Firma posiada swoją siedzibę w Szwecji, jednak ze względu na ekspansję na terenie Polski pojawiła się potrzeba zatrudnienia kandydatów na nowym rynku.

Do osób na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:
- bieżąca opieka nad klientami firmy na terenie Polski
- budowanie długotrwałych relacji z wydawcami
- pozyskiwanie nowych wydawców oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy w Polsce
- rozwój działalności firmy na terenie całego kraju
- wizyty w siedzibie firmy w Szwecji 3-6 razy do roku

Wymagania

Kogo szukamy?

- Kandydatów biegle posługujących się językiem angielskim
- Uśmiechniętych, pozytywnych i pogodnych osób
- Kandydatów kreatywnych, zmotywowanych do działania, stawiających na rozwój
- Mile widziane osoby interesujące się marketingiem internetowym

Co oferujemy?

- umowę o pracę, bardzo atrakcyjne zarobki
- pakiet szkoleń branżowych, możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
- samodzielność
- pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole

Doświadczenie w branży nie jest konieczne – stawiamy na młode, nastawione na sukces osoby.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media