Public Relations Manager

GETHERO Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: GETHERO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w przy najbardziej nowatorskich projektach marketingowych w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągłą wymianę doświadczeń

Twoje zadania:

  • Budowa i realizacja strategii komunikacyjnej firmy (w tym dbałość o komunikację na firmowych fanpages)
  • Organizacja konferencji biznesowych
  • Pomoc w organizacji największej w Polsce akcji charytatywnej przeprowadzonej w social mediach - Rezimy Dobrem
  • Przeprowadzanie prelekcji nt związane z video marketingiem, SM, influencer marketingiem
  • Wspieranie i komunikacja kampanii realizowanych przez agencję
  • Lekkie pióro - pisanie wywiadów, case studies, prezentacji
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku PR Managera
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (PR, Marketing, Komunikacja)
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Znajomość branży video/influencer marketingu będzie atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (ustne i pisemne) oraz interpersonalne
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie, w szybko zmieniającym się środowisku startupowym
  • Świadomość technologii internetowych i obecnych trendów
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy, własna inicjatywa i samodzielność