PTP Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
PTP AccountantMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Poprawne oraz terminowe przetwarzanie faktur,
  • Zapewnianie zgodności faktur z obowiązującymi procedurami prawnymi i podatkowymi, a także standardami rachunkowości,
  • Uzgadnianie kont dostawców,
  • Kontakt z wewnętrznymi partnerami w celu uzyskania odpowiednich informacji,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z księgowaniem zobowiązań,
  • Przygotowywanie raportów oraz dbanie o uaktualnianie dokumentacji procesów,
  • Wykonywanie czynności związanych z zakończeniem miesiąca.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w dynamicznym i zorientowanym na cel zespole,
  • Pracę w centrum biznesowym Gdańsk Oliwa Business Centre,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.