Psychoterapeuta - Warszawa, Ursynów

Mieszkanie24.com Nieruchomości

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Psychomedic poradnia psychologiczno-psychiatryczna poszukuje do współpracy Psychoteraputę uzależnień. Znajdujemy się blisko metra Natolin (5min. spacerkiem) na ul. Lanciego.

Oferujemy:

- praca w poradni psychoterapeutyczno-psychiatrycznej, prowadzenie konsultacji i diagnozy osób uzależnionych/ używających szkodliwie, projektowanie planów teraputycznych dla tych osób, prowadzenie psychoterapii dla osów używających szkodliwie

- współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną,

- współpracę w zespole doświadczonych psychoterapeutów (superwizja grupowa), współpraca z psychiatrą dziecięcym

- szkolenia w zakresie efektywnej psychoterapii,

- elastyczny czas pracy i dużą ilość godzin pracy z pacjentami,

- pracę w zespole w miłych warunkach,

- nowa, pięknie urządzona poradnia, mieszcząca się w lokalu na parterze w ciągu usług medycznych, własny parking, bardzo dobry dojazd

- obsługę administracyjną- recepcja.

CV oraz listy motywacyjne prosimy wysyłać przez forumlarz kontaktowy infopraca lub na mail na stronie psychomedic pl

Wymagania

Wymagania: (proszę o nie przesyłanie CV jeśli nie są spełnione dwa pierwsze podstawowe warunki)

-certyfikat psychoteraputy uzależnień

-minimum 3-letnie doświadczenie w pracy psychoteraputycznej

-dodatkowe szkolenie z psychoterapii 4letnie studia podyplomowe

-wysoka rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty,

-mile widziane doświadczenie trenerskie,

-umiejętność pracy w zespole,

-dyspozycyjność,

-zaangażowanie,

-punktualność.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się: obrotem nieruchomościami, opieką zdrowotną oraz portalami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia