Psycholog z doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi / trener TUS

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Poznań, 60-115, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje wykładowcy/trenera do prowadzenia zajęć z zakresu TUS oraz indywidualnych konsultacji psychologicznych w ramach projektu skierowanego dla osób niepełnosprawnych z terenu Poznania/Dopiewa.Trener będzie również pełnić rolę animatora podczas czasu wolnego uczestników.

Zajęcia 3 dni w tygodniu dla 4 grup w terminie od 01.09.2014 - 26.09.2014 :

poniedziałek

16:30 – 20:00 – Konsultacje Indywidualne

Wtorek

9:00 – 12:30 -TUS

15:00-20:30 – konsultacje indywidualne

Środa

9:00-15:00 TUS

15:00-18:30 Animacja

Wymagania

-wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie psychologii
-doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
-min. 4 letnie doświadczenie w pracy jako psycholog/ terapeuta

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia