Opis stanowiska pracy

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA " LUZ" zatrudni psychologa transportu do nowo powstających oddziałów w Oświęcimiu i Żorach.

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie badań psychotechnicznych dla:

- kierowców zawodowych kat. C, D, E,
- kandydatów na tzw. kierowców zawodowych, którzy chcą uzyskać uprawnienia na prawo jazdy kat. C, D, E
- kierowców, którzy w ramach obowiązków zawodowych kierują pojazdem kat. B (np. przedstawiciele handlowi)
- kandydatów oraz instruktorów i egzaminatorów nauki prawa jazdy
- operatorów (m.in. wózków jezdniowych, suwnic, żurawi samojezdnych, podnośników i platform hydraulicznych)
- operatorów sprzętu ciężkiego np. koparek, spycharek
- osób wykonujących pracę na wysokości
- osób ze skierowaniem z Policji
- osób pracujących na stanowiskach górniczych
Badanie widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienia

-prowadzenie pełnej dokumentacji medycznej

Wymagania

Wymagania:
-mgr psychologii
-ukończone studia Psychologia Transportu
-doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców \\\"LUZ\\\" zajmuję się prowadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia