Psycholog - stres - Tarnów

Openminder

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Openminder – firma wspierająca klientów w osiąganiu sukcesu poprzez działania doradcze, coachingowe i szkolenia, poszukuje do udziału w ciekawym projekcie:

Psychologa – stres
(Tarnów – woj. małopolskie)

Zadania:
• Prowadzenie szkoleń z zakresu radzenia sobie ze stresem
• Praca w terminie sierpień – październik 2014r.

Wymagania:
• Dyplom ukończenia studiów psychologicznych
• Przeprowadzone minimum 2 szkolenia / poradnictwa, których zakres tematyczny obejmował przynajmniej następujące zagadnienia:
o Teoria stresu i jego wpływ na człowieka,
o Mechanizmy i rodzaje stresu,
o Konsekwencje spowodowane chronicznym stresem,
o Techniki relaksacji,
o Metody radzenia sobie ze stresem
• Doświadczenie w prowadzeniu zajęć/szkoleń grupowych i indywidualnych

Oferujemy:
• Prowadzenie zajęć w dni robocze
• Udział w ciekawym projekcie jako praca dodatkowa
• Umowę cywilnoprawną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz skanów dokumentów wymienionych w wymaganiach (mile widziane referencje), podając tytuł wiadomości: Psycholog – s - Tarnów - info na adres firmy

Prosimy o zamieszczenie w mailu informacji na temat oczekiwanej stawki za godzinę dydaktyczną (45 min) pracy brutto z wyróżnieniem stawki za godzinę zajęć grupowych i indywidualnych.

Zgłoszenia bez podania stawki nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Openminder – firma spierająca klientów w osiąganiu sukcesu poprzez dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
sierpień - paździenik
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia