Psycholog / Psychoteraputa

ProPsyche

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  1. Poradnia psychologiczno-psychiatryczna ProPsyche poszukuje do współpracy psychologów i psychoteraputów w poradniach ProPsyche Allenort oraz psychologów klinicznych do pracy w nowym pierwszym w Polsce prywatnym szpitalu psychiatrycznym na warszawskim Tarchominie.
  2. Praca polega na prowadzeniu konsultacji psychologicznych, diagnozy psychologicznej oraz psychoterapii dla osób dorosłych i młodzieży.
  3. Oferujemy pracę od 3 do 5 dni w tygodniu w godz. 8.00 - 15.00 lub 15.00 - 21.00. oraz w wybrane soboty w godz. 9.00 - 15.00
  4. Proponujemy pracę w dużym zespole doświadczonych psychiatrów i psychologów wywodzących się głównie z IPiN w Warszawie.
  5. Oferujemy pracę na podstawie umowy kontraktowej pomiędzy firmami - konieczne jest posiadanie własnej działalności gospodarczej lub w ramach umowy zlecenia.
  6. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

Wymagania

Wymagania:
  1. Studia wyższe - psychologa kliniczna.
  2. Po szkoleniu psychoteraputycznym lub w trakcie szkolenia.
  3. Co najmnie 5 letni staż pracy w tym minimum 2 lata jako psycholog w szpitalu.
  4. Od psychologów klinicznych zainteresowanych pracą w prywatnym szpitalu Allenort oczekujemy doświadczenia zawdowego zdobytego w szpitalu psychiatrycznym.
  5. Chętnie zatrudnimy też psychoteraputę poznawczo-behawioralnego.
  6. Oczekujemy wysokiej kultury osobistej, znajomości profesjonalnych zasad obsługi klientów.
  7. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Centrum Psychiatrii i Psychologii ProPsyche <br/><br/> Początek d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia