Psycholog, Psychoterapeuta - Warszawa, praca sobota/niedziela

Mieszkanie24.com Nieruchomości

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TYLKO DLA PSYCHOTERAPEUTÓW z min. 6 letnim stażem pracy z pacjentami.
Praca w weekendy - sobota lub/i niedziela w poradni na Ursynowie ul. Lanciego, w Centrum ul. Filtrowa.

NZOZ PsychoMedic Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna nawiąże współpracę z PSYCHOLOGIEM/PSYCHOTERAPEUTĄ. Praca dla psychologa/psychoterapeuty dorosłych, a także dzieci i młodzieży.

Oferujemy:
– praca w poradni psychoterapeutyczno-psychiatrycznej – z dużą liczbą pacjentów,
– współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną,
– współpracę w zespole doświadczonych profesorów, ordynatorów, lekarzy, psychologów i psychoterapeutów,
– superwizję zespołu,
– pięknie urządzona poradnia, mieszcząca się w lokalu na parterze w ciągu usługowym, bardzo dobry dojazd, parking, przy wejściu przystanek tramwajowy,
– pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom,
– obsługę administracyjną – recepcja oraz promocję.

Praca przed południami i popołudniami, możliwa również praca w weekendy - w zależności od preferencji kandydata.

Wymagania:
– certyfikat psychoterapeutyczny lub w najbliższej przyszłości (ok.1roku) ubieganie się o niego,
– bezwzględnie ukończony 4 letni kurs psychoterapeutyczny – psychodynamiczny, psychoanalityczny, cbt
– zaawansowanie w terapii własnej,
– praca pod stałą superwizją
– minimum 5-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej
– wysoka rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty,
– mile widziana umiejętność prowadzenia par
– umiejętność pracy w zespole,
– dyspozycyjność,
– zaangażowanie,
– punktualność.

Prosimy o kontakt tylko i wyłącznie osób spełniających powyższe kryteria.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się: obrotem nieruchomościami, opieką zdrowotną oraz portalami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia