Psycholog - Lublin

M-NET

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Lublin lub okolica

Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie badań grupowych psychologicznych operatorów (głównie wózków widłowych);

- prowadzenie dokumentacji badań;

- dokonywanie rozliczeń finansowych z Klientami, Kontrahentami i Pracodawcą.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie (mgr psychologii);

- miejsce zamieszkania: Lublin lub okolica;

- odpowiedzialność, obowiązkowość, rzetelność, niezawodność, chęć i gotowość do pracy.

Oferujemy:

- stałą współpracę;

- stałe i pewne zlecenia;

- pracę 2-3 razy w miesiącu po około godzinę dziennie (z możliwością rozszerzenia współpracy);

- pracę w uprzednio ustalonych dogodnych terminach;

- pracę w oparciu o umowę zlecenia lub własną działalność gospodarczą;

- wynagrodzenie wypłacane od razu po przebadaniu każdej ustalonej grupy ludzi;

- stałe wynagrodzenie w wysokości 100 zł od każdej przebadanej grupy niezależnie od jej liczebności (jeśli na umówione badania nie dotrze nikt - zarobisz 100 zł, jeśli przebadasz 3 osoby - 100 zł, 10 os. - 100 zł, 15 os. - 100 zł)

Zapewniamy:

- niezbędna i kompletną aparaturę do prowadzenia badań;

- niezbędne i kompletne metody badawcze;

- profesjonalne, krótkotrwałe i bezpłatne przeszkolenie;

- stałe wsparcie merytoryczne;

- stały kontakt telefoniczny i mailowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie swoich CV za pomocą niniejszego portalu. Prosimy o zawarcie w nim informacji o preferowanych przez siebie dniach, godzinach pracy i formie preferowanej umowy oraz następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma M-NET Marcin Juszczak istnieje na rynku od 2005 roku. Jeste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia