psycholog- certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień lub certyfikowany specjalista terapii

NZOZ Homo-Liber

77-100 Bytów, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca psychologa- certyfikowanego specjalisty psychoterapii uzależnień Prowadzenie terapii grupowej oraz w kontakcie indywidualnym. Dwie zmiany.
umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna (kontrakt).

Wymagania

certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub certyfikat specjalisty terapii uzależnień

Prezentacja firmy

Ośrodek powstał 2002 r. Prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Uz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Umowa na czas nieokreślony ze wstępnym okresem próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek stażowy, dodatek za certyfikat, nagrody jubileuszowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia