Przyjmiemy do pracy nauczycieli chemii, matematyki, fizyki!

5 Plus Mobilne Centrum Nauczania

Kraków, 30-638, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijające się Centrum Nauczania zatrudni nauczycieli na stanowisko:

Nauczyciela-Korepetytora z przedmiotów szkolnych

praca w lokalizacji : KRAKÓW i okolice

Oferujemy:

• elastyczny grafik – możliwość dostosowania pracy do innych zobowiązań
• umowę o dzieło na czas nieokreślony
• wsparcie metodyczne i merytoryczne Specjalisty
• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Wymagamy:

• doświadczenia w udzielaniu lekcji indywidualnych, zwłaszcza w przygotowaniu do matury
• bardzo dobrej znajomości zakresu materiału obowiązującego do matury podstawowej
• dyspozycyjności
• swobodnego poruszania się po mieście komunikacją miejską lub własnym samochodem
• kreatywności, cierpliwości
• mile widziane osoby czynnie pracujące w szkole

Prezentacja firmy

„5 Plus” MCN powstało na skutek rosnącego zapotrzebowania na doda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia