Przygotowywanie bukietów kwiatowych w Holandii

Beetsma Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy przy bukietowaniu. Formowanie bukietów kwaaitowych.

Zadania:
- robienie/układanie bukietów
- kontrola jakości kwaitów
- inne prace pomocnicze

Wymagania:
- chęci i motywacja do pracy
- elastyczność
- gotowość do pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazd do pracy
- opieka polskojęzycznego koordynatora

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo