PRZEZ STAŻ DO ZATRUDNIENIA – aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Z CZEGO MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

- 3-miesięcznego płatnego stażu (nie ma możliwości home office);
- indywidualnego wsparcia coacha, doradcy zawodowego, psychologa, prawnika;
- warsztatów umiejętności miękkich;
- pomocy asystenta wspierającego podczas uczestnictwa w projekcie;
- zwrotu kosztów dojazdów (dla uczestników spoza Warszawy) na spotkania organizowane przez Fundację;
- kursów indywidualnych dobranych do Twoich potrzeb.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

- osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym, umiarkowanym – bez względu na przyczynę niepełnosprawności;
- osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim wydane ze względu na: niepełnosprawność sprzężoną, zaburzenia psychiczne, niepełnosprawność intelektualną oraz całościowe zaburzenia rozwojowe;
- osoby w wieku aktywności zawodowej: kobiety 18 - 60 lat, mężczyźni 18 - 65 lat;
- niepracujące, zamieszkujące na terenie woj. mazowieckiego, mające motywację do nauki i pracy.

Wymagania

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Inne