InPost S.A.

PRZEWOŹNIK/KURIER

Miejsce pracy: Łódź, Skierniewice

Opis stanowiska:

  • odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta,
  • dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek.

Wymagania:

  • własny środek transportu (auto typu BUS lub Pick-up - kolor biały lub auto osobowe) - nie jest to warunek konieczny,
  • własna działalność gospodarcza (w przypadku Przewoźnika),
  • dyspozycyjność (z zasady od poniedziałku do piątku),
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki za doręczone bądź umieszczone w paczkomacie przesyłki,
  • atrakcyjną stawkę za obsługę mobilnego punktu (MPOK),
  • telefon służbowy w sieci firmowej,
  • urządzenie mobilne do obsługi przesyłek oraz realizacji zleceń,
  • szkolenia wprowadzające,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyboru rodzaju świadczonej obsługi (obsługa tylko paczkomatów, tylko bezpośrednia obsługa klientów lub obsługa łączona),
  • możliwość pracy w z góry określonej porze (np. tylko w nocy),
  • w przypadku Przewoźników - możliwość obsługi tras stałych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.