Przewodnik po Warszawie

Warsaw Behind the Scenes

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy przewodników po Warszawie.

Serwus - zajmujemy się nietypowym oprowadzaniem po mieście, lubimy schodzić z utartych szlaków przewodnickich i pokazywac prawdziwe miasto,

ukryte historie, lokalne knajpy a i nawet wpadniemy na bazarek po ogórki kiszone. Oczywiście oprowadzamy też po "klasycznych" tematach, aby

ukazać pełną historię miasta.

Szukamy przewodników energicznych, lubiących kontakt z ludźmi i umiejących dostosować narrację do grupy. Pracujemy zazwyczaj z małymi grupami, z

którymi czesto można się podczas wycieczki zaprzyjaźnić :).

Wymagamy płynnego języka angielskiego (w tym języku pracujemy - grupy zagraniczne), umiejętności jeżdżenia po miescie samochodem (jeździmy

zabytkowymi Żukami i Dużymi Fiatami 125p), znajomości historii miasta.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać zgłoszenia.

pozdrawiamy!

Prezentacja firmy

Zajmujemy się organizacją wycieczek po Warszawie dla turystów prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
60PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka