Przewodnik po Krakowie - praca stacjonarna

Yaspol

30-002 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży turystycznej. Wdrażamy nowy projekt na krakowski rynek turystyczny.

Poszukujemy przewodników po Krakowie do pracy stacjonarnej w biurze.
Osoby będą zajmowały się udzielaniem informacji turystycznych, przewodnickich turystom (telefonicznie, zdalnie po przez aplikacje mobilną (typu skype)

Osoby zatrudnione jako przewodnicy nie muszą posiadać doświadczenia w pracy przewodnika. Oczekujemy miłej aparycji, uśmiechu, umiejętności odnalezienia odpowiednich informacji i przekazania ich w razie potrzeby także turystom na żywo (np. podczas rozmowy przez internet), również w języku obcym. Oferujemy elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Wymagamy:
- umiejętność obsługi komputera oraz pracy z Internetem
- elastyczność, miła aparycja, komunikatywność
- znajomość Krakowa, historii, zabytków (licencja przewodnika miejskiego, w trakcie kursu lub podobne)
- bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych - włoski, rosyjski, niemiecki, francuski, angielski

Prezentacja firmy

Z rynkiem turystycznym związani jesteśmy od wielu lat. Nasza firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1 m-ąc (potem - um. o pracę)
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka