Przestawiciel Handlowy B2B / Sales Manager B2B

Omnis Office s.c.

30-858 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

aktywna sprzedaż produktów i usług skierowanych do firm i instytucji publicznych

pozyskiwanie nowych Klientów na terenie województwa małopolskiego i ościennych

utrzymywanie i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami

negocjowanie warunków handlowych, opracowywanie ofert i umów

realizacja planów sprzedaży

OFERUJEMY:

duża swoboda działania na rynku

możliwość rozwoju w strukturach firmy

umowę o pracę ( po okresie próbnym )

wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

Narzędzia pracy: auto służbowe, telefon służbowy (smartfon)

Wymagania

WYMAGANIA:

doświadczenie w sprzedaży B2B (usługi, produkty, rozwiązania skierowane do firm)

samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy (samodyscyplina)

umiejętność profesjonalnego prowadzenia procesu sprzedażowego w tym badania potrzeb, doradztwa i opieki nad klientem

nastawienie na wynik, wytrwałość w dążeniu do celu

wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Dostarczamy urządzenia, materiały eksploatacyjne oraz wszelkie rodzaju p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi