Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej znajdującej się w Goleniowski Parku Przemysłowym poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

przędzarka

Nr ref.: 41162
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Goleniów

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn produkcyjnych: przędzarki i przewijarki włókienniczej,

- kontrola pracy maszyn,

- dbałość o porządek miejsca pracy

Oczekiwania:

- motywacja, zaangażowanie i chęć do pracy,

- dyspozycyjność- praca III zmianowa

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- zmianowy system czasu pracy,

- wolne weekendy,

- praca w stabilnej i rozwijającej się zagranicznej firmie,

- bezpłatny transport w wyznaczonych 3 lokalizacji ( Maszewo, Nowogard, Goleniów)

- możliwość dofinansowania do dojazdów dla osób zarejestrowanych w PUP Goleniów i PUP Nowogard

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)