Opis stanowiska pracy

Proponujemy Ci pracę z ludźmi i dla ludzi. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i dobieramy im najlepsze rozwiązania. Stawiamy na zaufanie i odpowiedzialność.
Zostając Agentem Ubezpieczeniowym w PZU Życie SA, pośredniczysz w zawieraniu umów ubezpieczeniowych i oferujesz inne produkty finansowe, a więc przede wszystkim:
-samodzielnie nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z klientami,
-wspólnie z klientem analizujesz jego sytuację, aby zidentyfikować jego potrzeby finansowe i zaplanować dalsze działania,
-dostarczasz klientowi wartościowych informacji dotyczących produktów PZU Życie SA i -pomagasz w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania,
-zapewniasz klientom profesjonalną obsługę,
-na bieżąco pogłębiasz wiedzę z zakresu finansów.

Wymagania

Czekamy na osoby, które chcą współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej niekwestionowanym liderem na polskim rynku w branży ubezpieczeniowej. Szukamy tych, którzy sami poszukują nowych wyzwań i nieograniczonych możliwości finansowych.
Nasz idealny kandydat:
-posiada minimum średnie wykształcenie,
-ma doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
-łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i lubi z nimi rozmawiać,
-zapewnia Klientom profesjonalną obsługę
-potrafi samodzielnie organizować swój czas,
-jest przedsiębiorczy, zdecydowany i ambitny,
-ma dużą motywację do pracy,
-nie poddaje się, gdy napotyka na swojej drodze jakiekolwiek trudności.

Prezentacja firmy

Lider na rynku ubezpieczeń.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia