PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO- HANDLOWY

ITA Tools Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w handlu na terenie Polski i Europy wschodniej. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się narzędzia hiszpańskiego producenta, które mocno wspierają rynek budowlany. Doceniamy tych, którzy chcą się rozwijać razem z nami.

Wspieramy, doradzamy i serwisujemy.

Według wypracowanego wzajemnie Standardu Obsługi Klienta, kierujemy się trzema zasadami:

  • profesjonalna obsługa poprzez podnoszenie kwalifikacji,
  • poszerzanie oferty poprzez analizę potrzeb,
  • zespołowa praca kluczem do sukcesu.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów renomowanych producentów zagranicznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Realizowanie założonego planu sprzedaży
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami
  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Min. 2 lata Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży technicznej (doświadczenie w branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stałą miesięczną pensję oraz wysoką prowizję,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Stałe wsparcie Centrali,
  • Otwarte i wspierające środowisko pracy.

Administratorem danych jest Ita Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prezentacja firmy

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. oferuje narzędzia do obróbki drewna,<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria