Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z sektora dużych przedsiębiorstw, w związku z rozbudową sieci sprzedaży, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: przedstawiciela techniczno-handlowego.

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

(region zachodniopomorski i wielkopolski)

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży na podległym obszarze
  • Rozwiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z Klientami wraz z elementami doradztwa technicznego
  • Przygotowywanie ofert i umów sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Raportowanie wyników pracy w systemie CRM

Oczekiwania:

  • Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym, mile widziane doświadczenie w branży technicznej, przemysłowej
  • Wykształcenie min średnie
  • Silna orientacja na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami, poparte doświadczeniem zawodowym i mające odzwierciedlenie w uzyskiwanych wynikach sprzedażowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: wysoka część stała i atrakcyjny system prowizyjny
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód, karta paliwowa, laptop, telefon
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

Prezentacja firmy

Firma z branży produkcyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca na produkcji