Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Dynamik Filtr Sp.j.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- podtrzymanie kontaktów z klientami firmy,

- zdobywanie nowych klientów,

- doradztwo techniczne i technologiczne w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,

- sporządzanie ofert handlowo-technicznych,

- reprezentacja filmy na targach, sympozjach i konferencjach,

- aktywny udział w uruchomieniach urządzeń i układów technologicznych,

- aktywny udział w badaniach technologicznych na obiektach,

- serwis technologiczny sprzedanych urządzeń.

Wymagania

- wykształcenie Wyższe Techniczne: Ochrona środowiska, inżynieria środowiska,

- prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca),

- dyspozycyjność,

- komunikatywność na wysokim poziomie,

- samodzielność i konsekwencja w działaniu,

- obsługa komputera (pakiet office, internet), znajomość programów typu A-cad na poziomie minimum dobrym,

- język angielski - poziom minimum dobry,

- dobra organizacja czasu pracy,

- znajomość technologii wody i ścieków.

 Mile widziane:

- doświadczenie w branży,

- znajomość programów typu: Corel, Photoshop, Indesign, NORMA

- język angielski - poziom b.dobry,

- język rosyjski - poziom dobry,

- miejsce zamieszkania – Częstochowa i okolica.

Wynagrodzenie będzie uzależnione m.in. od stopnia doświadczenia na podobnym stanowisku, a także posiadanych umiejetności danego kandydata.

Wysokość premii i dodatków uzależniona od osiąganych wyników.

Prezentacja firmy

Ochrona Środowiska, Inżynieria sanitarna, Uzdatnianie wody, oczys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak - wysokość uzależniona od osiąganych wyników.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis