Przedstawiciel Techniczno – Handlowy; woj. śląskie, doświadczenie NIE jest wymagane

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Siedziba firmy znajduje się w Wyrach. Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Techniczno - Handlowego będzie odpowiedzialna za obsługę Klientów na terenie woj. śląskiego,

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • prezentacja asortymentu
  • wizyty u Klientów zgodnie z wyznaczonym grafikiem
  • osiąganie wyników sprzedaży wg. ustalonego targetu

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, lub w obsłudze Klienta - mile widziane
  • umiejętność negocjacji, nastawienie pro klienckie, nastawienie na wyniki
  • samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: PTH/W/04/18/TCH/AR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.