Przedstawiciel Techniczno - Handlowy Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z Lublina- PILNIE poszukujemy osób z okolic do pracy na stanowisku:
PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO - HANDLOWY
NR REF: LUB/PRZE/2015

Obowiązki:
•Realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie
•Aktywna sprzedaż
•Pozyskiwanie, utrzymanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
•Organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
•Planowanie i realizacja budżetów sprzedaży
•Poszukiwanie nowych dróg sprzedaży oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż
•Monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji
•Doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi
•Raportowanie wyników pracy
•Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
•Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy
•Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

Wymagania:
•Ważne: wykształcenie techniczne (min. średnie)
•Doświadczenie w sprzedaży produktów branży narzędziowej/technologia obróbki skrawaniem, dobór narzędzi, technolog, programista/ (min. 3 letnie doświadczenie)
•Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania
•Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
•Silna motywacja do osiągnięcia założonych celów
•Dyspozycyjność i mobilność
•Znajomość specyfiki regionalnego rynku
•Czynne prawo jazdy kat. B
•Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office- MS Exel)
•Umiejętności negocjacyjne
•Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów)
•Silna motywacja do osiągania stawianych celów, samodyscyplina
•Gotowość do samodzielnej pracy w terenie

Oferujemy:
•Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Atrakcyjny system wynagrodzeń
•Samochód służbowy + karta paliwowa
•Laptop służbowy
•Telefon służbowy
•Darmowy system szkoleń produktowych, sprzedażowych i interpersonalnych
•Wsparcie managera sprzedaży
•Dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych
•Sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku
•Dużą samodzielność w pracy
•Możliwość awansu zawodowego
•Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Oferta pracy tymczasowej licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.