Przedstawiciel Stomatologiczno - Farmaceutyczny

BARTEX

61-131 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wyłączny dystrybutor na Polskę preparatów marki KIN poszukuje osobę na stanowisko Przedstawiciela Stomatologiczno - Farmaceutycznego.

KIN to produkty przeznaczone do higieny i pielęgnacji jamy ustnej. Są polecane przez lekarzy stomatologów na terenie całego kraju już od ponad 10-ciu lat.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za nawiązywanie współpracy z lekarzami stomatologami, promowanie i sprzedaż preparatów marki KIN na terenie województwa Wielkopolskiego.

Obowiązki:

• spotkania z dotychczasowymi klientami firmy - głównie z lekarzami stomatologami
• współpracę z aptekami
• sprzedaż preparatów marki KIN
• organizowanie promocji
• pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju i awansu
• niezbędne narzędzia do pracy,
• wynagrodzenie oparte na stałej stawce i premii.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

W CV należy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133, poz. 883."

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
• prawo jazdy kat. B i bardzo dobra umiejętność prowadzenia samochodu
• wysoka kultura osobista
• posługiwanie sie poprawną polszczyzną
• samodzielność
• kreatywność
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• umiejętność pracy w terenie
• doświadczenie w branży stomatologicznej lub farmaceutycznej będzie atutem.

Prezentacja firmy

Firma BARTEX działająca w branży farmaceutycznej zatrudni osobę na stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi