Przedstawiciel Regionalny

New Idea Group

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera, największej w Europie Środkowo-Wschodniej kancelarii odszkodowawczej, której istotą działalności jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu odszkodowań, w szczególności w postępowaniach dotyczących roszczeń za szkody osobowe objęte systemem ubezpieczeń obowiązkowych. W związku z intensywnym rozwojem Firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Powiat Myślenice
nr ref. IP/2015/KMY

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • doradztwo i pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy oraz w rolnictwie w uzyskaniu odszkodowania- w zakresie szkód rzeczowych i osobowych,
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami,
  • zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi,
  • współpraca z Klientem indywidualnym oraz z lokalnymi organizacjami i stowarzyszeniami mająca na celu promocję misji firmy i jej produktów,
  • poszukiwanie nowych grup docelowych Klientów.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy,
  • pracę w stabilnej spółce notowanej na GPW,
  • system szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego w ramach spółki,
  • profesjonalne zaplecze merytoryczne i organizacyjne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • zaangażowanie i skuteczność w realizacji założonych celów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność budowania relacji z Klientem również poprzez kontakt telefoniczny,
  • umiejętność zrozumienia sytuacji i potrzeb Klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdyscyplinowanie oraz efektywna organizacja czasu pracy,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mobilność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz poszerzyć zakres prowadzonej prze siebie działalności gospodarczej o sprzedaż naszych usług, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma New Idea Group zajmuje się innowacyjnymi, nowymi pomysłami na bizn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting