Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel regionalny

W związku z wprowadzeniem na rynek nowoczesnego i innowacyjnego produktu poszukujemy osób:

 - posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej na spotkaniach promocyjnych u klienta indywidualnego

- aktywnych, umiejących szybko nawiązać kontakt z klientem

- samodzielnych, ze zdolnościami organizacyjnymi

- mile widziane osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży produktów firm Vorwerk, Zepter lub Raypath

Zakres obowiązków:

- samodzielna organizacja spotkań bezpośrednio u klienta

- przeprowadzanie spotkań promocyjnych oraz rozmów handlowych

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie

- wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

- wsparcie w postaci szkoleń

- pomoc w budowaniu bazy klientów

Wymagania

Poszukujemy tylko osób z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej, gotowych do podjęcia wyzwania.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą bezpośrednią na terenie całej Polski

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi