PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

Intercars24.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nową wizję obsługi klienta. Obecnie poszukujemy do pracy na terenie województwa MAłopolskiego. Preferowane miejsce zamieszkania kandydata toKraków ( najlepiej okolice centrum).

Idealni kandydaci powinni wykazać się: dyspozycyjnością, entuzjazmem, doświadczeniem w obsłudze klienta, jak i w sprzedaży usług, oraz znajomością topografii powierzonego rejonu oraz znajomością obsługi floty pojazdów.

Poszukujemy kandydatów młodych, ambitnych, zmotywowanych na sukces i rozwój zawodowy, ludzi nie bojących się pracy w nienormowanym czasie i kontaktów z ludźmi.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, system wynagrodzenia opierający się na podstawie oraz dodatkach.

- Szkolenia wprowadzające

- Możliwość rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Elastyczne oraz pozytywne podejście

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać poprzez aplikację na stronie.

W Liście Motywacyjnym Prosimy dopisać swoje oczekiwania Finansowe.

(Przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Agencja Promocji JET Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Usypiskowa 12 w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Wymagania

-Doświadczenie w pracy w wypożyczalni samochodów lub w branży odszkodowań - WARUNEK KONIECZNY

-Zamieszkanie na terenie Krakowa oraz dobra znajomość topografii miasta - WARUNEK KONIECZNY

- Wiek 20-25lat

-Wykształcenie minimum średnie

-Ważne prawo jazdy kategorii B.

- Miła aparycja

-Wysoka kultura osobista

-Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów oraz niekaralność.

-Znajomość języków obcych mile widziana, w szczególności jęz. angielski i niemiecki.

-Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma Intercars24 powstala w wyniku szeregu potrzeb rynku, jestes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne