Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników, którzy reprezentowaliby naszą firmę na terenie województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów i okolice).

Główne zadania:
- pomoc w naborze partnerów (placówki oświatowe, urzędy, instytucje), dla których firma będzie organizować szkolenia,
- sprzedaż usług związanych z doradztwem dotyczącym pozyskiwania środków unijnych,
- nadzór nad prawidłową realizacją bieżących szkoleń.

OFERUJEMY:
- ciekawą pracę w stabilnej, ogólnopolskiej firmie,
- bezpłatne szkolenia wstępne i doskonalące,
- umowa o pracę/ umowa zlecenia,
- wynagrodzenie: stała pensja podstawowa + premia za efekty + zwrot kosztów dojazdów,
- możliwość dodatkowego wynagrodzenia, uzależnionego od uzyskanych efektów.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Wymagania

- łatwość nawiązywania kontaktów,
- pełna dyspozycyjność,
- prawa jazdy kat. B + własny samochód,
- dobra obsługa komputera (w szczególności EXCEL, Internet),
- mile widziane doświadczenie przy sprzedaży produktów lub usług,
- mile widziane doświadczenie przy realizacji projektów finansowanych z UE ze środków EFS - PO KL.

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia