Opis stanowiska pracy

Livisto Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy, producenta i dystrybutora leków weterynaryjnych poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA REGIONALNEGO

Teren działania: woj. śląskie, niewielka część woj. opolskiego i małopolskiego

Zakres stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z lekarzami weterynarii,
  • współpraca z hurtowniami weterynaryjnymi,
  • realizowanie założonego planu sprzedaży produktów,
  • udział i organizacja spotkań i szkoleń dla klientów firmy,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lekarz weterynarii lub pokrewne: zootechnika, biotechnologia, biologia), technik weterynarii,
  • dyspozycyjności, gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,
  • ambitnego podejścia do zadań, dobrej organizacji pracy,
  • zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • dynamizmu, konsekwencji w działaniu oraz wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • znajomości obsługi komputera, prawo jazdy kat. B (doświadczenia w prowadzeniu samochodu),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • komputer, telefon i samochód służbowy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk APLIKUJ

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, DZ.Ust.nr. 133 poz. 833 z dn. 29.08.97).”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy, producenta i dystrybutora l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Weterynaria, Praca Sprzedaż - Account Management