Przedstawiciel Regionalny ds. sprzedaży w sieciach DIY

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to wielooddziałowy dystrybutor produktów z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej, firma zaopatrująca rynek klientów indywidualnych, dystrybutorów, sieci oraz inwestycje budowlane. Do obsługi jednej z największych w Polsce sieci marketów budowlanych, firma na region Wielkopolski poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. sieci DIY

Przedstawiciel będzie odpowiedzialny za stałe kontakty z odbiorcami sieciowymi, budowanie relacji z klientami w regionie, fachowe doradztwo techniczne, wspieranie sprzedaży poprzez szkolenia i działania trademarketingowe, nadzór nad realizacją zamówień.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów o charakterze inwestycyjnym (materiały budowlane, instalacyjne, technika grzewcza, sanitarna)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z odbiorcami sieciowymi
  • Umiejętność obsługi komputera i nowoczesnych technik biurowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności organizacyjne, umiejętności interpersonalne, motywacja do pracy, gotowość do pracy w terenie

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi