Przedstawiciel / Pośrednik Poszerz Swoją Działalność

Profi Credit

Biskupiec, Olsztynek, Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zwiększyć swoje obroty, z nami masz nowe możliwości.

Rozpocznij współpracę już dziś!

Oferujemy:

  • wysokie prowizje
  • wsparcie Team Menedżera
  • dostępy do profesjonalnych szkoleń
  • materiały reklamowe
  • konkursy, dzięki którym zwiększysz swoje zarobki

min. 1 rok doświadczenia na rynku finansowym, ubezpieczeniowym, sprzedaży bezpośredniej, itp.

Produkt finansowy konkurencyjny na rynku pozabankowym.

Nową propozycję dla kompleksowej obsługi Twojego Klienta !!

Najlepsze prowizje na rynku

Szczegóły oferty przedstawię na spotkaniu

ZAPRASZAMY !!

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta