Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/08/2016.

Przedstawiciel Organizacji Pozarządowej

Katowice, śląskie

Fundacja Greenpeace Polska

Opis stanowiska pracy

Fundacja Greenpeace poszukuje otwartych i komunikatywnych osób na stanowisko Fundraisera.

Od ponad 40 lat wspólnie działamy na rzecz ochrony planety - pragniemy zachować ją dla przyszłych pokoleń. W Polsce, dzięki zaangażowaniu Fundraiserów Greenpeace, wspiera Nas ponad 16 tys. osób!

Oferta jest skierowana szczególnie do osób, które łatwo nawiązują kontakt z nowo poznanymi ludźmi, są uprzejme i asertywne. Mile widziana jest szczera chęć działania na rzecz środowiska naturalnego.

Misja:

Do obowiązków Fundreisera należy pozyskanie jak największej ilosci darczyńców, dlatego tak bardzo zależy nam na budowaniu ambitnych i zmotywowanych zespołów - im więcej Was, tym więcej darczyńców i funduszy na ratowanie świata!

Gwarantujemy:

  • elastyczny wymiar pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z nabywanym doświadczeniem (do 40pln netto/h)
  • pracę na umowę zlecenie,
  • pozapłacowe bonusy motywacyjne,
  • zdobywanie doświadczenia w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • poszukujemy osób, które posiadają zdolności sprzedażowe i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Darczyńcami,
  • silna motywacja i nastawienie na cel,
  • komunikatywność w pracy z pozostałymi członkami zespołu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność i zaangażowanie.

Praca jako fundraiser/rka daje możliwość wykorzystania umiejętności w takich dziedzinach jak: sprzedaż, marketing, obsługa klienta/call center, przedstawiciel handlowy.

"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie... ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

Greenpeace to międzynarodowa organizacja pozarządowa, działająca na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Organizacja koncentruje swoje działania na najbardziej istotnych, globalnych zagrożeniach dla bioróżnorodności i środowiska.

Kampanie prowadzone przez Greenpeace obejmują sześć głównych obszarów ochrony środowiska - ochronę lasów i lasów deszczowych, ochronę oceanów i mórz, ochronę przed substancjami toksycznymi, globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne, energię oraz organizmy modyfikowane genetycznie.

Greenpeace przeciwstawia się niszczeniu środowiska naturalnego od 1971 roku, kiedy to grupa aktywistów protestowała przeciwko testom nuklearnym przeprowadzanym przez rząd Stanów Zjednoczonych u wybrzeży Alaski. Od tamtej pory istotą działania organizacji są akcje bezpośrednie na wodzie, ziemi i w powietrzu, których celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na przypadki niszczenia Ziemi, istotne problemy ekologiczne, a także wskazanie odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Biura Greenpeace znajdują się w ponad 40-stu krajach świata. Aby zachować swoją niezależność Greenpeace nie przyjmuje dotacji od rządów, partii politycznych i korporacji. Działania Greenpeace finansowane są dzięki wsparciu indywidualnych darczyńców.

Choć wiele celów Greenpeace już zostało osiągniętych, organizacja ciągle prowadzi kampanie na rzecz ochrony środowiska. Siła Greenpeace to siła popierających ją jednostek.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studentów , Praca Inne , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Marketing / Public Relations