Opis stanowiska pracy

Firma Active-Med z siedzibą w Bydgoszczy -poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy na województwo łódzkie.

Opis stanowiska-aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych,
-realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez organizacje
-prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków umów
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy:

Oferujemy
Początek : 3-miesięczny okres próbny umowa- zlecenie, umowa o pracę, pełen etat.

Wymagania

-Cv wraz ze zdjęciem
- Mile widziane doświadczenia: w handlu, medycynie oraz jako przedstawiciel

Prezentacja firmy

Firma Active-Med zajmuję się kompleksowym zaopatrzeniem pacjentów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia