Przedstawiciel/Menedżer ds. sprzedaży

Biuro Doradztwa Finansowego Intor

Kluczbork, 46-203 , opolskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko:
Przedstawiciel/Menedżer ds. sprzedaży abonamentów medycznych i produktów finansowych. Region
Opole, Nysa, Brzeg, Olesno Kluczbork
Opis stanowiska pracy: Sprzedaż abonamentów opieki medycznej dla klienta detalicznego i biznesowego oraz innych atrakcyjnych produktów finansowo ubezpieczeniowych

Wymagania

Oferujemy:
• Comiesięczny dochód z pozyskanych klientów - do 25% prowizji!
• Premie za awans .
• Możliwość stania się udziałowcem firmy
• Unikatowy system szkoleń

Wymagania
Nie stawiamy sztywnych wymagań. Zainteresuj nas swoją osobą tak, żebyśmy widzieli korzyść z podzielenia się naszym dorobkiem biznesowym właśnie z Tobą. Do współpracy zapraszamy: Osoby, które pragną własnego biznesu , które chcą uzyskiwać dodatkowy dochód .

Prezentacja firmy

Firma BDF INTOR zajmuje się doradztwem i pośrednictwem finansowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za awans
Branża / kategoria:
Praca Bankowość