Przedstawiciel Medyczny

Polfarmex S.A.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterzecharytatywnym i sponsoringowym (sponsor strategiczny drużyny koszykarskiej „Polfarmex Kutno” – Tauron Basket Liga).

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Zielona Góra

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • promowanie produktów z portfolio w środowisku medycznym
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • monitorowanie rynku
  • reprezentowanie Firmy podczas konferencji, sympozjów
  • realizacja celów biznesowych

Nasze oczekiwania to:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego poparte sukcesami
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • odpowiedzialność
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijająca się firmą. Produkujemy l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Medycyna / Służba zdrowia