Opis stanowiska pracy

Firma Timago International Group z siedzibą w Bielsku-Białej działająca w branży rehabilitacyjnej i ortopedycznej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Przedstawiciela medycznego / Koordynatora ds. rozwoju produktu odpowiedzialnego za wdrażanie produktu u obecnych i nowych klientów firmy w obrębie województw: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie, część Warmińsko-Mazurskie. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2015r.

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie produktów z zakresu rehabilitacji i ortotyki u obecnych i nowych klientów firmy
  • szkolenia produktowe i doradztwo merytoryczne dla klientów
  • analiza rynku w zakresie potencjalnych szans rozwoju produktu
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • wspieranie i współpraca z pracownikami działu handlowego
  • prezentacje w czasie spotkań (delegacje)

Wymagania

  • wykształcenie z zakresu fizjoterapii (także w trakcie trwania studiów zaocznych)
  • podstawowa wiedza z zakresu środków rehabilitacyjnych i ortopedycznych
  • czynne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu)
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i programów edytorskich

Kandydat/tka powinien cechować się:

  • wysoką kulturą osobistą i uczciwością
  • umiejętnością organizacji czasu pracy
  • samodzielnością i kreatywnością
  • umiejętnością prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • dyspozycyjnością (praca wiąże się z delegacjami)

Prezentacja firmy

Timago International Group to wiodąca na polskim rynku firma bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia