Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego popartego sukcesami sprzedażowymi
  • Wyższego wykształcenia
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Przedsiębiorczości, entuzjazmu i zapału do pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)