Opis stanowiska pracy

Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim, poszukuje dynamicznych i ambitnych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel medyczny

Teren pracy: pow. nowotomyski, pow. szamotulski, pow. międzychodzki, Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin-Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie
  • realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group
  • edukację środowiska medycznego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • wysokich standardów etycznych
  • prawa jazdy
  • nastawienia na sukces
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Mile widziane osoby z doświadczeniem w FMCG

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniach
  • stabilną pracę w elitarnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie posiadającej innowacyjne leki oryginalne, brandowe, leki generyczne oraz preparaty OTC
  • pakiet socjalny
  • samochód służbowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Filia BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. działa w Polsce w imieniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta