Przedstawiciel Medyczny

S7 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S7HEALTH to nowa marka, pod którą kryje się kompleksowa opieka medyczna dla firm i instytucji w ponad 1000 prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski.

Od komercyjnego startu w 2008 roku projekt jako S7 sp. z o.o. dostał już wiele nagród w przeróżnych kategoriach – doceniane były m. in. nasze usługi, debiut, innowacje i wiele innych. Ale my się dopierorozgrzewamy…

Naszym celem jest: upowszechnianie prywatnej służby zdrowia, aby była tak dostępna, jak telefonia komórkowa.

Jeżeli wierzysz, że sukces projektu zależy od Ciebie? Masz pomysły, które chcesz realizować? Twoje ambicje są większe niż kręcenie po kole w wielkich korporacjach? Myślisz o tym gdzie będziesz za 5 lat? Dołącz do nas!!!

Polskiej firmy medycznej, mającej dla Ciebie szerokie perspektywy rozwoju.

W związku z wprowadzeniem nowej marki obecnie poszukujemy:

Osoba będzie odpowiedzialna za promowanie i aktywną sprzedaż produktów opieki medycznej znajdujących się w portfolio firmy. Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami oraz poszerzanie aktualnej bazy Klientów firmy.

OPIS STANOWISKA:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku opieki medycznej dla firm

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z rozpoznawalną marką
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania wiedzy poprzez system szkoleń
  • możliwość awansu uzależnione od osiąganych wyników

oraz

  • możliwość budowania zespołu z dodatkową prowizją z jego przychodu
  • program samochodowy BMW
  • premie za obroty własne i zespołu
  • opcje na akcje firmy

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW, KTÓRZY POSIADAJĄ:

  • otwartość na nowe projekty oraz metody działania,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • orientację na wzrost wyników
  • umiejętność pracy w warunkach konkurencji

I DODATKOWO SĄ:

  • zaangażowanymi, samodzielnymi, dokładnymi i ukierunkowanymi na cel
  • umiejącymi współpracować w zespole
  • z pozytywną energią

Jeżeli uważasz, że posiadasz wymagane przez nas umiejętności prześlij swoje aktualne CV  za pomocą  przycisku Aplikuj teraz.

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.91., Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

S7HEALTH to nowa marka, pod którą kryje się kompleksowa opieka me... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
szkolenia, CRM, Program Samochodowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta