Przedstawiciel Medyczny

Visim Sp. z o.o.

Katowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z obszaru sprzętu medycznego poszukuje Przedstawicieli Medycznych na tereny:
1. Śląskie-Opolskie-część Wrocławia

WYMAGANIA:
-Wykształcenie wyższe
-Zaangażowanie, samodzielność, determinacja w dążeniu do celu
- Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- znajomość języka angielskiego
Znajomość procedur przetargowych oraz doświadczenie w pracy w lecznictwie zamkniętym będą dodatkowym atutem.
Proszę o udostępnianie.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym, proszę o przesłanie CV

Prezentacja firmy

VISIM Sp. z o.o. jest dystrybutorem okulistycznego sprzętu medycznego. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi