Przedstawiciel Medyczny - Specjalista ds. Produktów Medycznych

Billmed sp.zo.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Hel, pomorskie

Billmed Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem na terenie Polski kilku wiodących producentów sprzętu medycznego jednorazowego użytku w tym m.in. Amerykańskiego producenta firmy Argon Medical Devices. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku m.in. na oddziały: IOM, Chirurgii, Kardiologii, Kardiochirugii, Pracowni Naczyniowych, Anestezjologii oraz Stacji Dializ.

Więcej informacji pod adresem www.billmed.pl

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Hel

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach ze szpitalami w podległym regionie
  • utrzymywane kontaktów z dotychczasowymi odbiorcami i pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywane kontaktów ze środowiskiem medycznym
  • promocja i sprzedaż produktów z oferty firmy
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • raportowanie osiąganych wyników
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitorowanie ukazujących się przetargów w regionie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej przy współpracy z DZP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie / preferowane wyższe (medycyna, pielęgniarstwo, biologia, analityka medyczna)
  • doświadczenie w firmie medycznej - dystrybucyjnej w strukturach sprzedaży oraz doskonała znajomość rynku medycznego
  • umiejętność planowania
  • wysokie zdolności organizacyjne w tym do samodzielnej organizacji pracy
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • samodzielność, dyscyplina wewnętrzna
  • kreatywność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • znajomość procedur przetargowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym
  • opcjonalnie prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • uzupełniające przeszkolenie w zakresie wiedzy o produktach
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników sprzedażowych w systemie prowizyjnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.