Przedstawiciel Medyczny/Rx/ Warszawa

KCR Placement Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

KCR Placement is a trustworthy provider of “fit for purpose” resourcing solutions for pharmaceutical and biotechnology companies in Europe.

Dla naszego klienta, międzynarodowej innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY/ RX/ Warszawa

OBOWIĄZKI:

  • odpowiedzialność za aktywną promocję leków innowacyjnych Rx wśród lekarzy specjalistów oraz farmaceutów;
  • realizacja założonego planu sprzedażowego na wskazanym terenie pracy;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • min. dwa lata na stanowisku Przedstawiciela Medycznego/ Naukowego;
  • doświadczenie w promocji leków innowacyjnych;
  • wykształcenie medyczne lub pokrewne;
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników sprzedażowych;
  • zaangażowanie i kreatywność w osiąganiu celów;
  • umiejętność dokonywania analiz sprzedażowych;
  • doskonałej organizacji pracy własnej;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • prawa jazdy kategorii B, otwartość do odbywania częstych podróży służbowych.

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting